W przedostatnim meczu sezonu zasadniczego koszykarki Contimax MOSIR Bochnia zmierzyły się na wyjeździe z Liderem Swarzędz. Po bardzo zaciętym pojedynku lepsze okazały się przeciwniczki, które zwyciężyły 56-53.

Lider Swarzędz – Contimax MOSIR Bochnia 56-53 (19-13, 14-16, 7-10, 16-14)

Punkty: K. Kocaj 16, K. Bukowczan 9, W. Duchnowska 8, A. Krawiec 8, W. Zając 8, M. Zuchora 4, G. Rak 0, N. Lipińska 0, N. Więcek 0, A. Gołas 0.

Aktualna tabela:

PozycjaKlubPktMPróżnicastosunekZw/M
1Wisła Kraków472415331.42230.958
2MUKS Poznań442442811.20160.833
3Contimax MOSIR Bochnia432454061.27750.792
4RMKS Rybnik3824102521.17460.583
5Korona Kraków3824102371.16310.583
6Lider Swarzędz3824101421.09530.583
7Dijo Maximus Kąty Wrocławskie372411481.02830.542
8Wichoś Jelenia Góra362412-270.98300.500
9Ślęza II Wrocław322416-160.98980.333
10Widzew Łódź312417-1860.88310.292
11Enea AZS II Poznań312417-2080.87520.292
12AZS II Gorzów Wlkp.272421-5290.69870.125
13UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki262422-9330.56160.083

NEWSLETTER

Zostań członkiem naszej społeczności, dołącz do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na swoją skrzynkę pocztową.