#ZawodniczkaCzasMeczePKTZb.As.Prz.Bl.Celne za 2Za 2% z gryCelne za 3Za 3% za 3Celne za 1Za 1% za 1Śr. zb.Śr. as.Śr. prz.Śr. bl.Śr. pkt.
1Wiktoria Duchnowska3652315834211002366.71520.0000.00.00.00.00.03.5
6Małgorzata Zuchora64622259483924122100.03650.0000.00.01.01.00.013.0
7Wiktoria Zając37723107131151963475.0000.01250.00.01.03.00.07.0
9Natalia Lipińska24674000000.0000.0000.00.00.00.00.00.0
11Kornelia Bukowczan67823275102672933475.0010.02633.30.03.01.01.08.0
13Nikola Więcek23421641314140000.0000.0000.00.01.00.00.00.0
15Gabriela Rak5292313943543301425.0000.02450.00.01.01.00.04.0
20Katarzyna Kocaj712232491792813455771.4010.05862.50.00.01.01.015.0
23Anna Krawiec72423373306584761520.01520.061060.00.00.03.00.08.0
24Aleksandra Gołas418104210000.0000.0000.00.00.00.00.00.0
25Alicja Grabska20220100000.0000.0000.00.00.00.00.00.0

NEWSLETTER

Zostań członkiem naszej społeczności, dołącz do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na swoją skrzynkę pocztową.