#ZawodniczkaCzasMeczePKTZb.As.Prz.Bl.
1Wiktoria Duchnowska365231583421100
6Małgorzata Zuchora646222594839241
7Wiktoria Zając3772310713115196
9Natalia Lipińska24674000
11Kornelia Bukowczan6782327510267293
13Nikola Więcek23421641314140
15Gabriela Rak529231394354330
20Katarzyna Kocaj71223249179281345
23Anna Krawiec7242337330658476
24Aleksandra Gołas418104210
25Alicja Grabska20220100

NEWSLETTER

Zostań członkiem naszej społeczności, dołącz do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na swoją skrzynkę pocztową.